Курьезы

Укрзалізниця запустила «пекельний люкс»

Укрзалізниця влипла в черговий скандал. Цього разу підприємство запустило вагон СВ, в якому відсутня система кондиціонування.

Про це повідомили на сторінці «Громадський контроль Укрзалізниці» в Facebook.

Йдеться про фірмовий потяг №279-280 Жмеринка — Генічеськ.

«Нещодавно до складу фірмового поїзда 279/280 Жмеринка — Генічеськ був додатково включений вагон класу «люкс», тобто СВ, наявність якого в схемі складу не було передбачено. Ідея, звичайно, дуже хороша, а ось реалізація цієї ідеї, як завжди, гірше не придумати», — сказано в повідомленні.

У чому суть провалу

Річ у тім, що вагон показаний без кондиціонування. Це вагон класу «люкс» ще й з фірмовою надбавкою. Слід зауважити, що вагонів класу «люкс», які не обладнані системою кондиціонування конструктивно — не існує в природі. Тобто, це буде вагон з несправною системою кондиціонування, і вікнами, які, не відкриваються зовсім.

Як не купити такий квиток

«Замість того, щоб спочатку відремонтувати систему кондиціонування, а тільки потім включати цей вагон до складу, вирішили не паритися з цього приводу і рубати бабло вже сьогодні. Отже, шановні пасажири, завжди звертайте увагу на це при покупці квитка. Вагони, де відсутня або несправна система кондиціонування позначені перекресленими сніжинками», — попередили пасажирів.

Це єдиний спосіб відрізнити вагон з кондиціонером. Інші фактори (клас вагона, фірмовість, категорія і престижність самого поїзда, ціна) не є показником.

Укрзалізниця запустила "пекельний люкс": гірше не придумати!Укрзалізниця запустила "пекельний люкс": гірше не придумати!

Статьи по Теме

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button