COVID-19

Ситуація з коронавірусом Україні може погіршитися вже у липні

Попри стабільну ситуацію з COVID-19 в Україні, експерти попереджають про можливе погіршення в кінці липня. Наразі в Європі стрімко поширюється новий штам коронавірусу «Дельта».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова керівника Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрія Ганиченка під час онлайн-брифінгу.

За словами експерта, минулого тижня, кількість нових зареєстрованих випадків зараження на території Європи зросла на 44%. Більша частина з них — новий штамп «Дельта», який також нещодавно виявили й в Україні.

«Фіксується різкий спалах після довгого спадання, за яким йшли Європа та Україна. До трійки країн, які були епіцентрами спалаху — Велика Британія, Португалія і Росія — додалася Іспанія», — відзначив Юрій Ганиченко.

Україна, тим часом і надалі перебуває на звичному 10 місці в зеленій зоні. Показник захворюваності на COVID-19 — 1,8%, а показники смертності від хвороби й зайнятості медичних ресурсів — продовжують зменшуватись.

Втім, Ганиченко переконаний у тому, що ситуація з COVID-19 на території України може погіршитись вже в кінці липня, або ж на початку серпня.

«Період відпусток — небезпечний. Це зовнішня загроза і для України також. Захворювання перекидається з країни в країну», — додав експерт.

Варто відзначити, що в Центрі громадського здоров’я, зі свого боку, переконані у тому, що підвищення рівня захворюваності варто очікувати восени.

Юрій Ганиченко зауважив, що Україні необхідно збільшити темпи вакцинації до 250 тисяч осіб на добу (в 3-4 рази більше, ніж сьогодні).

Статьи по Теме

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button