Шоу-бизнес

Хто стане новою обраницею Вакарчука?

Святослав Вакарчук шокував нещодавно громадськість повідомленням про те, що розлучився зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою. Пара прожила разом понад 20 років, і вони не були офіційно розписані, але повінчалися в церкві. Після розриву в ЗМІ почала з’являтися інформація про те, що у Святослава Вакарчука стосунки з іншою жінкою.

Хто став новою обраницею Вакарчука, розповіли журналісти програми «Викриття» на телеканалі Live.

Однією з версій про нове кохання Святослава Вакарчука стала Христина Соловей. Музикант взяв її під опіку ще у 2013 році та почав її продюсувати.

Їх неодноразово бачили разом на різних заходах, в соціальних мережах фанати помічали ніжні коментарі під постами Соловей. А також з’ясувалося, що на відпочинок до Таїланду Вакарчук з Лялею і Христина літали одночасно.

Однак сама Христина Соловей заперечує близькі стосунки з Вакарчуком і зізнається, що останнім часом вони рідко бачаться і він допомагає їй зараз тільки порадами.

Крім того, дівчина зізналася, що зараз закохана і саме це їй допомагає виглядати надзвичайно.

Другою претенденткою на роль коханої Вакарчука стала 23-річна співачка Віталіна Мусієнко. Дівчина супроводжувала Вакарчука під час гастрольного туру з новим проєктом «Оранжерея». На сцені пара ніжно трималася за руки та Вакарчук неодноразово обіймав Віталіну.

Однак, є й інша інформація — Вакарчук зараз активно будує стосунки з жінкою, яка майже одного віку з ним. Вона не публічна особа і швидше за все не має відношення до шоу-бізнесу.

Хто став новою обраницею Святослава Вакарчука

Статьи по Теме

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button